Кабмін подвоїв компенсацію за розміщення ВПО

Кабмін подвоїв компенсацію за розміщення ВПО

Рішення діятиме до 31 березня 2023 року

Кабмін подвоїв компенсацію за розміщення ВПО
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Кабінет міністрів України (КМУ) подвоїв розмір виплат громадянам за розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Джерело. Про це повідомив представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Деталі. Відповідні законодавчі зміни вже запровадили. Підвищені виплати розміром у 30 грн за людину на день можна буде отримувати від 1 жовтня поточного року до 1 березня наступного. Рішення пов'язане із початком опалювального сезону та додатковим фінансовим навантаженням.

Крім того, влада унормувала можливість подати належні дані для отримання виплат через електронні системи взаємодії органів виконавчої влади. У разі відсутності технічних можливостей, запит можна надіслати й електронною поштою.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що приймання повторних заявок від ВПО на виплати продовжать до 1 грудня. Також уряд оновив перелік територій в окупації та зоні бойових дій – переселенці з цих регіонів можуть отримувати допомогу від держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло