Туреччина не визнає анексію росією окупованих українських територій — МЗС країни

Туреччина не визнає анексію росією окупованих українських територій — МЗС країни

Анкара закликає до завершення війни шляхом переговорів

Туреччина не визнає анексію росією окупованих українських територій — МЗС країни
фото DR

Туреччина не визнаватиме анексію росією так званих “лнр” і “днр”, а також Херсонської та Запорізької областей України, як до цього не визнала анексію Криму.

Джерело. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Туреччини.

Пряма мова. «Ми не можемо ухвалити це рішення, яке є грубим порушенням встановлених принципів міжнародного права”, – зазначено в заяві.

“Ми знову заявляємо, що підтримуємо завершення війни, яка набуває все більш серйозних масштабів, на основі справедливого миру, який має бути досягнутий шляхом переговорів”, – сказано на сайті відомства.

30 вересня кремлівський диктатор путін підписав указ про приєднання до росії Херсонської та Запорізької областей, а також “лнр” і “днр” після проведення на цих українських територіях фейкових референдумів зі штучно намальованими результатами.

Бекграунд. Нагадаємо, кілька днів тому Ердоган і Зеленський обговорили ситуацію навколо Запорізької АЕС і т. зв. «референдуми» росії. За словами Ердогана, Туреччина «готова надавати всебічну підтримку для врегулювання війни шляхом мирних переговорів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло