Жителі Чехії зібрали гроші для купівлі модернізованого танка Т-72 для ЗСУ – посол України
Приєдналися 11 000 осіб зібрали 33 млн крон у рамках акції «подарунок для путіна»

Що сталося. Жителі Чехії зібрали кошти для придбання модернізованого танка Т-72, призначеного для ЗСУ.
Джерело. Про це написав у твіттері посол України в Чехії Євген Перебийніс.
Деталі. Зазначається, що до збору коштів у рамках акції «подарунок для путіна» приєдналися 11 000 осіб, які зібрали 33 млн крон (понад $1,3 млн). Він додав, що танку дали ім'я Томаш.
«Чехія стала першою країною, де звичайні люди купили для української армії танк – модернізований T-72 AVANGER», – написав дипломат.
Бекграунд. Нагадаємо, що платформа UNITED24 зібрала вже $180 млн для України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].