Фонд гарантування продав банківські активи на 750 млн грн із червня

Фонд гарантування продав банківські активи на 750 млн грн із червня

За цей період на Prozorro.Продажі провели понад 380 аукціонів

Фонд гарантування продав банківські активи на 750 млн грн із червня
Фото: Getty Images

Що сталося. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав активи банків, що ліквідуються, на 750 млн грн.

Джерело. Про це йдеться на сайті установи.

Деталі. З початку червня, коли фонд вирішив відновити торги, через Prozorro.Продажі провели понад 380 аукціонів. Зазначається, що 72 із них відбулися успішно. Крім того, лоти нерухомого майна та земельні ділянки реалізували з рівнем конверсії в 136%, транспортні засоби – 160%, а кредити юридичних та фізосіб – 23%.

Директор департаменту консолідованого продажу активів Олександр Кульчицький наголосив, що обсяги торгів майже вийшли на показники, що були до повномасштабного вторгнення. З початку року до 24 лютого в системі Prozorro.Продажі проходило в середньому по 6 аналогічних аукціонів, а у вересні цього року цей показник виріс до 13 щоденно.

«На сьогодні ми відмічаємо високий попит на об’єкти нерухомості, що перебувають на балансі банків. Як і в мирний час, більшість таких лотів продаються уже з перших торгів зі зростанням ціни. Є інтерес і до прав вимоги за кредитами. Утім це специфічні активи, і за нинішніх умов ми даємо інвесторам більше часу на його вивчення та формування своїх пропозицій», – пояснив Кульчицький.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Фонд гарантування вкладів продав активів на 292 млн грн у серпні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло