Країни ЄС імпортували російське паливо на 100 млрд євро з 24 лютого

Країни ЄС імпортували російське паливо на 100 млрд євро з 24 лютого

Європа купує нафту та скраплений газ на 260 млн євро щодня

Країни ЄС імпортували російське паливо на 100 млрд євро з 24 лютого
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Країни Євросоюзу імпортували російські викопні паливні ресурси на 100 млрд євро з початку повномасштабного вторгнення.

Джерело. Про це повідомляє Центр дослідження енергії та чистоти повітря (CREA).

Деталі. Зазначається, що ЄС імпортує нафту, нафтопродукти, скраплений та трубопровідний газ на суму близько 260 млн євро щодня. Це на 60% менше, ніж до повномасштабного вторгнення. Однак рф заробляє на підвищенні та маніпуляції цінами.

У Центрі припустили, що обмеження цін на російські енергоресурси скоротило б обсяг імпорту ЄС на 11 млрд євро з початку липня. Це становить 35% вартості імпорту ЄС із рф. Доходи агресора зменшились би ще на 3 млрд євро за умови обмеження на всі вантажі з викопним паливом, які доставляють до третіх країн на борту європейських суден.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ЄС може виключити лоцманські служби із санкцій проти росії. Послаблення дозволить наймати лоцманів для проходження складних та вузьких морських проток.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло