Франція почне видавати візи російським опозиціонерам

Франція почне видавати візи російським опозиціонерам

Під цю категорію можуть потрапити і ті, хто тікають від мобілізації

Франція почне видавати візи російським опозиціонерам
фото Pixaby

Франція почне видавати візи російським дисидентам та опозиціонерам, які бажають залишити росію. Візи будуть видавати не автоматично, а після розгляду конкретних заявок «опозиційним журналістам, людям, які борються із режимом, представникам творчої інтелігенції, студентам», заявила держсекретар з європейських питань Лоранс Бун.

Джерело: RFI

Деталі. Держсекретар в інтерв'ю Franceinfo 5 жовтня пояснила, що Франція прийматиме росіян, які борються із режимом, журналістів, опозиціонерів, дисидентів, представників творчої інтелігенції та студентів.

Вона нагадала, що раніше Франція обмежила видачу віз, але при цьому заявки ретельно вивчатимуть, і борці з режимом отримають дозвіл на в'їзд до Франції.

«Ми також простежимо, чи хтось із кандидатів не становить ризику для безпеки Франції», – додала Лоранс Бун.

У відеоінтерв'ю чиновниця також розповіла, що дезертири, які не бажають їхати на фронт в Україну, ризикують свободою. Поки oj не ясно, чи є відмова від участі у війні проти України приводом для заявки на французьку візу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло