Найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT співпрацюватиме з Києво-Могилянською академією

Найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT співпрацюватиме з Києво-Могилянською академією

У співпраці створять першу в Україні та Східній Європі магістерську програму з блокчейн технології

Найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT співпрацюватиме з Києво-Могилянською академією
Фото: WhiteBIT

Що сталося. Найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT підписала меморандум про співробітництво з Києво-Могилянською академією.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба криптобіржі.

Деталі. «WhiteBIT та Могилянка домовилися про створення освітньої екосистеми, завдяки якій студенти та всі охочі набуватимуть відповідну сучасну інформацію та навички», – заявив СЕО WhiteBIT Володимир Носов.

Зокрема, сторони здійснюватимуть спільну діяльність у галузі розвитку блокчейн-технологій, регулювання віртуальних активів та обігу криптовалют. Насамперед йдеться про розроблення сертифікованих навчальних програм, магістерських програм, проведення тематичних заходів та іншу наукову, методичну, освітню та інформаційну взаємодію.

«Підписавши меморандум з компанією WhiteBIT, ми розпочинаємо роботу над створенням першої в Україні та Східній Європі магістерської програми з блокчейн технології, а також відповідної сертифікатної програми», – каже президент НаУКМА Сергій Квіт.

WhiteBIT – найбільша криптовалютна біржа Європи. Входить у то-2 бірж світу з безпеки на підставі незалежного аудиту Hacken та має рейтинг ААА. Команда WhiteBIT об'єднує 500+ учасників.

Бекграунд. Раніше криптоспільнота WhiteBIT викупила на благодійному аукціоні кришталевий мікрофон гурту Kalush Orchestra за перемогу на «Євробаченні-2022» за $900 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло