Нова реальність від Trustee Plus у смартфоні кожного українця
Новини компаній

Нова реальність від Trustee Plus у смартфоні кожного українця

Як український стартап змінює уявлення пересічних українців про криптовалюту та які приємні несподіванки чекають на нас у новому бізнес-сезоні?

Нова реальність від Trustee Plus у смартфоні кожного українця

Ще донедавна криптовалюта багатьом здавалась чимось нереальним та далеким, проте останні кейси з неймовірними сумами криптодонатів на ЗСУ привернули увагу українців. А той факт, що донати у крипті були ініційовані Мінцифри, надали їй геть іншого «репутаційного забарвлення».

Чому питання крипти на часі? Бо сьогодні, як ніколи, важливо самостійно попіклуватися про власну економічну безпеку та збереження фінансових ресурсів.

В умовах, коли банківські «правила гри» можуть змінюватися практично в ручному режимі, а гривня обіцяє чергове круте піке, варто мати «тиху гавань» для власних заощаджень та запасні варіанти для переказу грошової допомоги рідним, що опинились за кордоном.

Зверніть увагу: Нацбанк з 5 жовтня повертає заборону на перекази з гривневих карток на картки іноземних банків. Тож перекази у криптовалюті залишаються  найкращим варіантом виходу із ситуації.

Більш того, на сьогодні можна купити Tether в Україні з картки, щоб без обмежень накопичити заощадження у «цифрових доларах», на відміну від реальної валюти.

Головний виклик на шляху масштабного прийняття і використання криптовалют в Україні – пропозиція доступного та безпечного інструменту для основних операцій з валютами.

Команда українських розробників створила та успішно випустила на ринок  Перший крипто необанк Trustee Plus – якісний продукт з національним колоритом, доступний для широкого застосування усіма, хто хоч щось чув про криптовалюти, та навіть тим, хто нічого про неї досі не знає.

Нова реальність від Trustee Plus у смартфоні кожного українця

Trustee Plus – безкоштовний додаток для смартфонів, який, з одного боку, є надзвичайно простим у користуванні та завжди під рукою, а з іншого – пропонує іноваційні рішення та максимально вигідні умови обміну.

І «максимально вигідні умови» – це не просто мовний зворот, а унікальна можливість виводити крипту на картку абсолютно безкоштовно! Тобто без комісій мережі та будь-яких інших зборів. Наразі такого не пропонує жодна компанія.

Більше переваг, які переваги отримає користувач від цього додатку:

  • 0% за перекази криптовалюти;
  • миттєві обміни та перекази за номером телефону навіть тим, у кого досі немає додатку;
  • підтримку гривневих карток VISA і MasterCard;
  • великий вибір криптовалют на будь-який смак;
  • дружню техпідтримку у будь-який час;
  • гордість від користування крутим українським стартапом найвищого світового ґатунку та допомоги нашим Збройним Силам.

Перший крипто необанкTrustee Plus – сервіс найвищої якості з українською душею та  турботою про кожного користувача.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло