Найбільший банк Іспанії припиняє обслуговування виданих у росії карток Union Pay

Найбільший банк Іспанії припиняє обслуговування виданих у росії карток Union Pay

Також проблеми з картками виникли у Фінляндії, Чехії, Болгарії, на Кіпрі

Найбільший банк Іспанії припиняє обслуговування виданих у росії карток Union Pay
фото DR

Найбільший банк Іспанії Santander оголосив про зупинення обслуговування карток китайської платіжної системи Union Pay, випущеної російськими банками. Банк пішов на цей крок «у рамках загальної санкційної політики Santander стосовно росії».

Джерело. Про це пише The Moscow Times з посиланням на “РИА Новости” та повідомлення банку.

Деталі. Співробітник прес-служби банку повідомив, що це рішення було ухвалено «зовсім недавно». Його виконання вже відбувається на місцях по всій країні

Банкомати інших банків у країні – Euronet, Kutxabank та ING – вже перестали видавати готівку за російськими картами UnionPay. Це стосується як карток російських банків, які перебувають під санкціями, так і тих, що не потрапили під обмеження.

Іспанія – не єдина країна, де більше не приймають карти системи, яку в росії розглядали як заміну Visa і MasterCard, що пішли з країни. Ці карти перестали приймати банкомати Nosto – єдиної у Фінляндії мережі, яка працює з китайською системою. Причиною вказали той факт, що росіяни стали за допомогою цих карток знімати багато готівки.

Обслуговувати карти UnionPay із росії також припиняють чеські банки. Також фіксуються збої при прийомі карток UnionPay з росії в банкоматах мережі JCC на Кіпрі та в болгарському DSK Bank, який оголосив, що з 26 жовтня перестане обслуговувати російські картки.

А з 3 жовтня у зв'язку з напливом росіян, що тікають від мобілізації, карти UnionPay не приймають у фінських банкоматах Nosto.

Ті, хто зараз приймає такі карти, будь-якої миті можуть припинити це робити. Про це, наприклад, заявив представник швейцарської групи Raiffeisen.

Бекграунд. Наприкінці вересня стало відомо, що державні банки Туреччини припинили обслуговування російських карток «Мір».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло