Вузлівський спиртзавод приватизували вдесятеро дорожче за стартову ціну

Вузлівський спиртзавод приватизували вдесятеро дорожче за стартову ціну

ТОВ «Італі фром» стало переможцем онлайн-аукціону

Вузлівський спиртзавод приватизували вдесятеро дорожче за стартову ціну
Фото: ФДМУ

Що сталося. Вузлівське місце провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту на Львівщині продали на онлайн-аукціоні з приватизації за 235,6 млн грн.

Джерело. Про це йдеться на сторінці аукціону на сайті Prozorro.Sale.

Деталі. На участь в аукціоні зареєструвалися три учасники. Ціна заводу під час торгів зросла у 10 разів проти стартової: з 23,6 млн грн до 235,6 млн грн.

ТОВ «Італі фром» стало переможцем онлайн-аукціону. Компанія зареєстрована у 2020 році у Києві. За даними YouControl, підприємство зареєстроване у Львові у 2020 році, а основним видом діяльності вказана оптова торгівля фруктами й овочами.

Востаннє актив був модернізований у 2019 році, а також забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням та комунікаціями для виробництва продукції.

«Відповідно до умов приватизації, новий власник зобов’язаний сплатити кошти в розмірі балансової вартості активу на рахунки ДП «Укрспирт» для погашення заборгованостей підприємства, в тому числі на виплату боргів по заробітних платах», – повідомляють у Фонді.

Бекграунд. Раніше стало відомо, що Фонд державного майна продає за 400 000 грн приміщення колишнього заводу «Арсенал» в центрі Києва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло