Байден думає, що путін не наважиться використати ядерну зброю

Байден думає, що путін не наважиться використати ядерну зброю

Президент США назвав путіна «раціональним гравцем», який погано оцінив свої шанси при вторгненні

Байден думає, що путін не наважиться використати ядерну зброю
Фото: CNN

Що сталося. Президент США Джо Байден не вірить, що путін застосує ядерну зброю у війні проти України.

Джерело. Про це він сказав в інтерв’ю CNN.

Коментарі. «Не думаю, що він використає тактичну ядерну зброю. Очільнику однієї з найбільших ядерних держав світу говорити про можливість використання в Україні ядерної зброї дуже безвідповідально», – сказав Байден.

Він відмовився розкрити, як виглядатиме відповідь США, якщо путін все ж таки виконає свої ядерні погрози. Байден лише зазначив, що Пентагон розробив сценарій на випадок непередбачених обставин.

«У нас було обговорення із цього приводу. Але з мого боку було б безвідповідально говорити, що б ми зробили, а що ні», – сказав Байден.

Президент США назвав путіна «раціональним гравцем», який погано оцінив свої шанси при вторгненні в Україну: «Я думаю, що він раціональний гравець, який значно прорахувався».

Бекграунд. В останні тижні російський президент та інші чиновники Кремля неодноразово попереджали Захід про те, що вони готові застосувати ядерну зброю у війні проти України, якщо їх спровокують.

Це викликало стурбовані дискусії на Заході про ескалацію, яка може мати глобальні наслідки. Байден, зокрема, заявляв, що загроза ядерної війни ще ніколи з часів Карибської кризи не була такою реальною, як зараз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло