«Укренерго» закликає громадян економити електроенергію і зранку

«Укренерго» закликає громадян економити електроенергію і зранку

Українці спожили на 6% енергії більше зранку 12 жовтня, ніж учора

«Укренерго» закликає громадян економити електроенергію і зранку
Фото: Getty Images

Що сталося. ПрАТ «Укренерго» закликає громадян зменшити споживання електроенергії не тільки ввечері, а й зранку.

Джерело. Про це повідомляє диспетчерський центр «Укренерго».

Деталі. Енергетики зазначили, що зранку 12 жовтня українці спожили на 6% електрики більше, ніж минулого дня. Саме тому компанія вимушена була застосувати обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській і Сумській областях.

«Зараз головна причина обмежень споживачів – необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень», – пояснили в «Укренерго».

Пікові години споживання енергії визначили як 8–11 зранку та 17–23 ввечері. У цей час енергетики попросили звести до мінімуму користування електрикою. Вдень громадян закликають не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів.

«Кожен вимкнений прилад – допомога енергетику, який у цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення», – додали в диспетчерському центрі.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що українців закликали обмежити споживання електроенергії з 17:00 до 23:00. 10 жовтня вдалося добровільно зменшити споживання електроенергії в середньому на 10%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло