Спростили процедуру в'їзду для українців з ТОТ – Мінреінтеграції

Спростили процедуру в'їзду для українців з ТОТ – Мінреінтеграції

Деяких громадян пропустять на територію України лише зі свідоцтвом про народження

Спростили процедуру в'їзду для українців з ТОТ – Мінреінтеграції

Що сталося. Влада спростила процедуру в'їзду до України для українців, які виїжджають із тимчасово окупованих територій.

Джерело. Про це йдеться в телеграм-каналі Мінреінтеграції.

Деталі. Згідно з повідомленням, наявна проблема, коли українці виїжджають, утративши документи, з ТОТ на контрольовану територію, в тому числі через треті країни.

Міжвідомча робоча група із захисту прав громадян, які потребують допомоги у поверненні до України, на засіданні 13 жовтня внесла зміни до порядку перетину кордону. Тепер громадяни України до 18 років пропускаються на територію нашої держави за наявності свідоцтва про народження.

Водночас Державна прикордонна служба самостійно вносить дані про людину в базу. Громадян, старших 18 років і які втратили свої документи, також пропускатимуть за наявності свідоцтва про народження, ідентифікацію особи проводитимуть уже на території України.

Також членами робочої групи прийнято рішення розширити повноваження консульств України в Казахстані, Туреччині, Грузії, Естонії та Латвії з метою спрощення та пришвидшення порядку видачі тимчасового посвідчення особи на повернення в Україну.

Бекграунд. Нагадаємо, що приймання повторних заявок від ВПО на виплати продовжать до 1 грудня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло