Зниження споживання е/е на 3,5% дало змогу обійтися без відключень у Києві

Зниження споживання е/е на 3,5% дало змогу обійтися без відключень у Києві

Необхідність економити електроенергію в пікові години, особливо у вечірні, залишається

Зниження споживання е/е на 3,5% дало змогу обійтися без відключень у Києві
Фото: pixabay.com

Що сталося. Українці 15 жовтня ввечері знизили споживання електроенергії в центральному регіоні на 3,5%, що дало змогу не вдаватися до примусових відключень.

Джерело. Про це повідомила НЕК «Укренерго».

Деталі. За даними НЕК, споживачі Києва та області разом знизили споживання на 7%, Житомирської області – на 5%, Черкаської – на 2,6%, а найсвідомішими щодо зменшення споживання стали жителі Чернігівської області, чий результат становив майже 20%.

«Загалом учора ввечері в усьому центральному регіоні споживання зменшилося на 3,5% порівняно з попередніми вихідними. Така економія дорівнює потужності одного енергоблоку ТЕЦ», – уточнили в «Укренерго», подякувавши всім споживачам за допомогу.

Водночас там зазначили, що необхідність економити електроенергію в пікові години, особливо у вечірні, залишається.

«Коли ви обмежуєте власне споживання, це дає змогу нашим диспетчерам не вводити графіки примусових відключень. Кожна виключена у вечірній час пральна машина – це можливість для інших бути зі світлом», – пояснили в компанії.

Бекграунд. Як повідомлялося, 15 жовтня російські війська вкотре атакували критичну інфраструктуру, внаслідок чого об'єкт енергетичної інфраструктури на Київщині зазнав сильних ушкоджень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло