Іран хоче передати росії балістичні ракети – The Washington Post
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Іран хоче передати росії балістичні ракети – The Washington Post

Перша партія ракет Fateh-110 і Zolfaghar уже готується на іранських заводах

This material is also available in English
Іран хоче передати росії балістичні ракети – The Washington Post
Фото: МО Кореї

Що сталося. Іран має намір передати росії балістичні ракети класу «земля – земля» для війни проти України. Такого висновку дійшла розвідка однієї з союзних США держав.

Джерело. Про це The Washington Post розповіли двоє американських чиновників.

Деталі. Зазначається, що перша партія ракет Fateh-110 і Zolfaghar уже готується на заводах. Ці балістичні ракети малої дальності можуть вражати цілі на відстані до 300 і 700 км відповідно.

За даними видання, Іран має один з найбільших і найрізноманітніших арсеналів ракет малої та середньої дальності на Близькому Сході.

«Найновіші версії Fateh-110 і Zolfaghar вважаються одночасно потужними й досить точними на відносно коротких відстанях. Деякі моделі оснащені електрооптичними системами наведення, які дозволяють операторам ракет направляти їх під час остаточного наближення до цілі», – пише газета.

Бекграунд. Тим часом українська влада повідомила, що розробляє нові технології для боротьби з атаками іранських безпілотників, які купила росія.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло