Україна має відразу сім заявок від великих «інвестнянь» попри війну – Шмигаль

Україна має відразу сім заявок від великих «інвестнянь» попри війну – Шмигаль

Уряд планує удосконалити закон про «інвестиційних нянь»

Україна має відразу сім заявок від великих 	«інвестнянь» попри війну – Шмигаль
Фото: pixabay.com

Що сталося. Кабінет міністрів подасть до Верховної Ради законопроєкт щодо вдосконалення положень закону про «інвестиційних нянь».

Джерело. Про це повідомив прем‘єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Деталі. Він зауважив, що попри повномасштабну війну, Україна має відразу сім заявок від великих інвесторів, які готові вкладати кошти, створювати нові робочі місця та експортні надходження.

«Ми пропонуємо, щоб відтепер преференції цього закону стосувалися проєктів не від 20 мільйонів євро, а від 12 мільйонів євро. Крім того, будуть розширені сфери, у яких можна реалізовувати відповідні проєкти. Зокрема, на виробництво енергоефективних будівельних матеріалів, кліматичного обладнання, систем опалення та кондиціонування, а також гарячого водопостачання», – зазначив Прем'єр-міністр.

На його переконання, такі зміни сприятимуть тому, що бізнес інвестуватиме сотні мільйонів у важливі проєкти для української економіки.

Бекграунд. Раніше Mind розповідав про «вікно для інвестицій»: які можливості відкриє е-резидентство України для іноземців та економіки й що передбачає законопроєкт №5270.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло