Apple повернула російську соцмережу «ВКонтакте» в App Store

Apple повернула російську соцмережу «ВКонтакте» в App Store

Тепер Apple каже, що розробник VK надав докази того, що він не потрапив під санкції

Apple повернула російську соцмережу «ВКонтакте» в App Store
фото DR

Американська компанія Apple відновила додатки, створені російською групою VK, в App Store після того, як компанія надала докази того, що не є «мажоритарною власністю або контрольованою організацією, яка потрапила під санкції».

Джерело. Про це пише The Verge, на яке посилається dev.ua.

Деталі. Минулого місяця компанія видалила соціальну мережу «ВКонтакте», додаток електронної пошти Mail.ru та інші додатки, що належать VK, у відповідь на санкції Великої Британії проти фінансових установ, які володіють російською компанією.

«Програми від цього розробника було видалено з App Store, як того вимагає закон, після того, як розробнику було надіслано кілька запитів надати документацію для підтвердження того, що вони не порушували санкції Великої Британії», – заявив речник Apple Пітер Аджемян.

«Після видалення розробник надав необхідну інформацію, яка підтверджує, що вони не належать або не контролюються організацією, яка потрапила під санкції. Таким чином, програми було відновлено в App Store», сказав Аджемян.

Бекграунд. Між тим стало відомо, що навігатори передають росії дані кожного 7-го українського водія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло