США допоможуть Україні у відновленні інфраструктури

США допоможуть Україні у відновленні інфраструктури

Підписано заяву щодо створення Спільної робочої групи, яка займеться питанням залучення американців до процесу відновлення

Що сталося. У Вашингтоні міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, міністр транспорту США Піт Буттіджедж та міністр торгівлі США Джина Раймондо підписали спільну заяву щодо підтримки інфраструктурної стійкості України та її відновлення через посилену двосторонню співпрацю.

Джерело. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури.

Деталі. Заява передбачає створення спільної робочої групи (Task Force), яка займеться питанням залучення американських державних інституцій, бізнесу та експертів до процесу відновлення інфраструктури України.

«Сьогоднішньою заявою ми переходимо на стратегічний рівень співпраці у сфері інфраструктури. Наразі наш пріоритет – «проєкти виживання», які дозволять українській економіці вистояти в умовах війни та повернути нормальне життя на деокуповані території», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Сторони домовились провести перше засідання спільної робочої групи уже найближчим часом. Американські партнери готові посприяти у цьому процесі шляхом безпосередньої допомоги та створенням умов для залучення американського бізнесу та експертів у цей процес.

Бекграунд. Нагадаємо, що США можуть додати до військової допомоги для України захист від іранських дронів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло