«Укргазвидобування» запустило нову свердловину на Харківщині

«Укргазвидобування» запустило нову свердловину на Харківщині

Дебіт родовища складає понад 140 000 кубометрів ресурсу на добу

«Укргазвидобування» запустило нову свердловину на Харківщині
Зображення ілюстративне
Фото: Укрінформ

Що сталося. АТ «Укргазвидобування» запустило нову свердловину на Харківщині з дебітом понад 140 000 кубометрів газу на добу.

Джерело. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз».

Деталі. Підприємство зазначило, що досягти такої продуктивності вдалося завдяки проведенню трьох стадій гідророзриву пласта. Це дозволило сповна розкрити потенціал газоносних горизонтів.

«У той час, коли більшість міжнародних сервісних компаній не змогли продовжити свою роботу в Україні через війну, наші колеги розвивають свої навички і компетенції», – зазначив представник компанії Олег Толмачев.

«Нафтогаз» наголошує, що всі стадії виконали в межах одного виробничого циклу завдяки використанню рівнопрохідної компоновки, поліровочної воронки та герметизуючого вузла. Таким чином зменшили тривалість робіт та уникнули спуско-підіймальних операцій між стадіями гідророзриву.

«Нова свердловина також дала цінну геологічну інформацію та додаткові дані для побудови 3D-моделі родовища», – додали в пресслужбі держпідприємства.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Укргазвидобування» під час війни досягло рекордних показників буріння. Також у вересні буровики встановили рекорд з добової проходки – 1504 метри.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло