Зеленський: Україна не отримала «ні копійки» на план відновлення обсягом $17 млрд
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Зеленський: Україна не отримала «ні копійки» на план відновлення обсягом $17 млрд

Той, хто інвестує у відновлення України сьогодні, інвестує в майбутнє країни – члена ЄС, наголосив президент

Зеленський: Україна не отримала «ні копійки» на план відновлення обсягом $17 млрд
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників конференції з відновлення України, що відбувається в Берліні. Він закликав до швидких міжнародних інвестицій, наголосивши, що особливо цього потребують лікарні, школи та транспортні шляхи.

ДжерелоSky News

Деталі. Український президент зазначив, що Україна не отримала «ні копійки» на свій план екстреного відновлення на $17 млрд.

«росія знищує все, щоб нам було важче пережити цю зиму, щоб Україна якнайдовше не могла оговтатися від цієї війни, щоб ми не могли якомога довше об’єднати український економічний потенціал та європейський економічний потенціал».

Зеленський нагадав, що під час російських обстрілів було знищено понад третину енергетичної інфраструктури України. За його словами, відновлення країни не можна відкладати на повоєнний час, гроші на це потрібні зараз. Тому фонд відновлення України, створення якого обговорюють лідери «Великої сімки», має почати працювати вже наступного місяця, зазначив президент.

«Нехай агресор побачить, що його мета недосяжна», – сказав він.

Президент Зеленський поділився своїм переконанням, що Україна бореться за безпеку всієї Європи, намагаючись дати відсіч росії.

«З нашою допомогою ЄС зможе повністю і надійно замінити брудні російські джерела енергії», – додав він.

Бекграунд. Раніше голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн говорила про фінансові потреби України ув розмірі від 3 до 4 млрд євро на місяць. Вона зазначила, що працює над тим, щоб держави-члени ЄС виділяли на ці потреби 1,5 млрд євро щомісяця.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло