Мінсоцполітики: в Україні незабаром цифровізують низку соціальних сервісів

Мінсоцполітики: в Україні незабаром цифровізують низку соціальних сервісів

Серед іншого в онлайні будуть всі складові послуги усиновлення дитини

Мінсоцполітики: в Україні незабаром цифровізують низку соціальних сервісів
Фото: LexInform

Що сталося. Держава цифровізує незабаром ще низку соціальних сервісів.

Джерело. Про це заявив заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

Деталі. «Ми продовжуємо цифровізовувати сервіси для внутрішньо переміщених осіб. Наприклад, уже зовсім скоро надамо можливість онлайн знятися з обліку ВПО або змінити місце проживання. Також найближчим часом переведемо в онлайн усі складові послуги усиновлення дитини», – сказав він.

Окрім того, будуть цифровізовані шість видів допомог, як-от допомога малозабезпеченим сім’ям; допомога на дітей одиноким матерям; допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю; допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомога при усиновлені дитини та допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною.

Кошеленко повідомив, що це стало можливим завдяки впровадженню Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) по всій території України.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, Україна та Швейцарія стали партнерами у сфері цифрової трансформації

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло