медведєв: в Україні «зі світлом налагодиться» тоді, коли вона віддасть свої окуповані території росії

медведєв: в Україні «зі світлом налагодиться» тоді, коли вона віддасть свої окуповані території росії

кремль фактично зізнається в терористичних актах з метою шантажу

медведєв: в Україні «зі світлом налагодиться» тоді, коли вона віддасть свої окуповані території росії
фото DR

Заступник голови Ради безпеки росії дмітрій мєдвєдєв назвав умову, за якої Україна зможе налагодити нормальне електропостачання країни. Тобто рф припинить нищити її енергетичну інфраструктуру тільки тоді, коли Україна визнає анексію росією своїх територій.

Про це головний алкоголік кремля написав у своєму телеграм-каналі.

«Шлях до стабільності енергопостачання інший. Треба визнати правомірність вимог росії у рамках СВО («спеціальної військової операції». – Mind) та її результати, відображені у нашій Конституції. І тоді зі світлом налагодиться», – написав мєдвєдєв.

Так він прокоментував наміри України купувати електрику у Європі.

Медведєв: в Україні “зі світлом налагодиться” тоді, коли вона віддасть свої окуповані території росії

Фактично мєдвєдєв виставляє ультиматум, що Україна матиме нормальне електропостачання, тільки визнавши окуповані області російськими.

Такі слова тільки доводять те, на що експерти вказують в останні тижні: росія, знищуючи енергетику України, хоче зламати її опір на фронті.

Наразі росія заявляє про приєднання до себе чотирьох областей України: Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької. Жодної з них вона не контролює повністю.

Ракетні та дронові удари росії в останні тижні по цивільній енергетичній інфраструктурі створили значні проблеми з електропостачанням. У значній частині регіонів тривають віялові вимкнення світла.

У Києві та центральних областях України світло вимикають по багато годин на день.

В Офісі Президента України відреагували на шантаж російської влади.

«кремль вустами медведєва прямо заявив: ми будемо нищити українську енергосистему й тероризувати мільйони людей, доки Україна не погодиться на капітуляцію. Фактично офіційне зізнання в тероризмі на державному рівні. Про які перемовини тут можна говорити?», – написав радник голови ОП Михайло Подоляк у твіттері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло