рф вилучає чіпи з пралок і холодильників для своєї зброї - Bloomberg

рф вилучає чіпи з пралок і холодильників для своєї зброї - Bloomberg

Брак запчастин стався через західні санкції

рф вилучає чіпи з пралок і холодильників для своєї зброї - Bloomberg
Фото: ілюстративне

Що сталося. рф використовує чіпи з пралок і холодильників для виготовлення своєї зброї, оскільки постачання запчастин в росію припинилося через санкції Заходу.

Джерело. Про це повідомив Bloomberg, якого цитує «Укрінформ».

Деталі. «Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну було зафіксовано «раптовий і несподіваний» сплеск попиту на пральні машини, холодильники та електричні молоковідсмоктувачі європейського виробництва у країнах, які є партнерами рф по ОДКБ та Євразійському економічному союзу, зокрема, Вірменії та Казахстані», – говориться в повідомленні.

Уточнюється з посиланням на чиновників у ЄС, що в Європі стурбовані тим, що «принаймні деякі товари та їхні компоненти можуть використовуватися у військових цілях, через що вони уважно стежать за зростанням експорту до країн-сусідів рф».

Підкреслюється при цьому, що офіційні особи в Європі публічно заявляли, що бачили «деталі холодильників і пральних машин у російському військовому обладнанні, такому як танки, після її вторгнення в Україну».

Бекграунд. Як повідомляв Mind, початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували близько 71 200 ворогів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло