У компанію «Нібулон» запросили міжнародних експертів для формування стратегії розвитку

У компанію «Нібулон» запросили міжнародних експертів для формування стратегії розвитку

Крім того, компанія залучила міжнародні консультаційні компанії Deloitte та Lazard

У компанію «Нібулон» запросили міжнародних експертів для формування стратегії розвитку
nibulon.com

Для формування стратегії наступного етапу розвитку у компанії «Нібулон» створено міжнародну консультативну раду.

Джерело. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті «Нібулона».

Деталі. Консультативна рада, що складатиметься з трьох міжнародних експертів, візьме на себе корпоративне управління, необхідне для того, щоб компанія вийшла на новий рівень.

«Радий повідомити, що я найняв видатну групу експертів з міжнародного бізнесу, які допоможуть керівній команді сформувати стратегію розвитку в цих складних умовах. Керівна команда зможе застосувати найкращий досвід цих експертів, розробляючи рішення для сьогоднішніх викликів та плануючи можливості для майбутнього зростання», – зазначив Андрій Вадатурський, генеральний директор «Нібулон».

До міжнародної консультативної ради компанії увійшли Герт Босшер, Тон Хулс і Жіль Меттеталь.

Герт Босшер має понад 35-річний досвід роботи у зерновій промисловості, зокрема у Центральній Європі та Чорноморському регіоні. Він обіймав керівні посади у міжнародних компаніях, таких як Glencore (зараз Viterra), Nidera (зараз Cofco), Australian Wheat Board та Bunge. Він захоплюється дослідженнями та новими технологіями, тому створив CMNavigator.com – платформу для торгівельної інформації для зернової промисловості.

Тон Хулс має досвід роботи в Україні та регіоні на позиції головного фінансового директора, банкіра та спеціаліста зі структурованого торговельного фінансування зі знаннями у сфері сільського господарства, первинної харчової промисловості та товарних ринків. З 2015 до 2018 року був фінансовим директором та директором з реструктуризації агрохолдингу «Мрія», однієї з найбільших сільськогосподарських компаній України. Також раніше він обіймав посаду фінансового директора компанії Allseeds – українського експортера соняшникового насіння.

Жиль Меттеталь очолює Інвестиційний Комітет компанії Diligent Capital Partners, український фонд прямих інвестицій. Маючи 30-річний досвід фінансування проектів в агробізнесі, нерухомості та інших секторах, він був відповідальний за понад 600 транзакцій на суму 7 млрд євро у більш ніж 40 країнах.

Окрім призначення консультативної ради, компанія залучила міжнародні консультаційні компанії Deloitte та Lazard для розробки процесів корпоративного управління відповідно до найкращих світових практик.

Бекграунд. Як повідомлялося, 31 липня 2022 року в Миколаєві під час масованого обстрілу військовими рф загинув власник компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло