Готовність закладів освіти до опалювального сезону становить майже 94% – Шкарлет

Готовність закладів освіти до опалювального сезону становить майже 94% – Шкарлет

Міносвіти заявляє, що 72% шкіл готові до очного навчання

Готовність закладів освіти до опалювального сезону становить майже 94% – Шкарлет
Фото: Олександр Задніпряний/Mind

Що сталося. Готовність українських закладів освіти до опалювального сезону становить 94%.

Джерело. Про це сказав в етері національного телемарафону Сергій Шкарлет, очільник Міністерства освіти й науки.

Деталі.  «Якщо наприкінці минулого тижня готовність закладів освіти до опалювального сезону становила 91%, то на сьогодні це вже 94%», – заявив Шкарлет.

За його словами, коледжі готові до опалювального сезону на 81%, заклади професійно-технічної освіти – на 92%, школи – на 94%, дитячі садки – на 95%.

Зазначається, що середній показник готовності становить 23,26%. Зокрема, в 13 областях та Києві заклади освіти готові до опалювального сезону на 100%.

«На сьогодні у нас 16 419 закладів освіти, які підготовлені до повноформатного очного навчання. Щодо шкіл, то на сьогодні 72% шкіл готові до повноформатного навчання», – додав Шкарлет.

Міністр зазначив, що у проєкті державного бюджету на 2023 рік передбачено 1,5 млрд грн субвенції для забезпечення умов безпеки у школах.

Бекграунд. Нагадаємо, що нещодавно Сергій Шкарлет розповів Mind про атестацію дітей-біженців, здатність українських шкіл до навчання в умовах війни, готовність бомбосховищ і перегляд навчальних програм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло