ЄС збільшить підтримку енергосектору України – єврокомісар

ЄС збільшить підтримку енергосектору України – єврокомісар

Таке оголошення чиновниця ЄС Кадрі Сімсон зробила після візиту в Київ

ЄС збільшить підтримку енергосектору України – єврокомісар
Фото: Getty Images

Що сталося. Євросоюз збільшить підтримку енергетичного сектору України.

Джерело. Про це повідомила єврокомісарка Кадрі Сімсон, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Таке оголошення політикиня зробила за висновками візиту до столиці України.

«Я стала свідком масштабів руйнувань в Україні та докладаю всіх зусиль для збільшення фінансової, технічної та практичної підтримки. Вона має надходити від інституцій ЄС, держав-членів, наших міжнародних партнерів та приватних донорів», – зазначила Сімсон.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна шукає за кордоном енергетичне обладнання на тлі ударів по інфраструктурі. Вже укладено угоди в 12 країнах на придбання 1000 одиниць енергообладнання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло