Кабмін виділив додаткові 381 млн грн грантів для переробних підприємств

Кабмін виділив додаткові 381 млн грн грантів для переробних підприємств

Кошти отримають 55 юросіб, 7 ФОП та 1 фізична особа

Кабмін виділив додаткові 381 млн грн грантів для переробних підприємств
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Кабінет міністрів виділив додаткових грантів для переробних підприємств на майже 381 млн грн.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. Кошти виділили в межах програми уряду «єРобота». Їх отримають 63 заявники. Серед них 55 юридичних осіб, 7 ФОП та одна фізособа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність у сфері переробки зношених автомобільних шин.

«Наша задача – перейти від експорту сировини до експорту готової продукції, яка включатиме якомога більшу додану вартість. Впевнена, що ті кошти, які виділяє уряд на підтримку бізнесу, згодом повернуться до бюджету у вигляді нових надходжень», – пояснила очільниця міністерства Юлія Свириденко.

Також виділені кошти сприятимуть створенню нових робочих місць та розвитку у галузях переробної промисловості щодо виробництва харчових продуктів, меблів, хімічних речовин і продукції, готових металевих виробів, електричного устаткування та неметалевої мінеральної продукції тощо.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що уряд виділив ще 45 млн грн грантів у межах проєкту «єРобота». Заявки на отримання коштів подали понад 500 підприємців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло