Швейцарія надасть майже $100 млн на відновлення енергооб'єктів України

Швейцарія надасть майже $100 млн на відновлення енергооб'єктів України

Федеральна рада звернеться до парламенту з метою надати додатковий кредит у $76 млн на ці потреби

Швейцарія надасть майже $100 млн на відновлення енергооб'єктів України
Фото: Getty Images

Що сталося. Швейцарія надасть майже $100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури України.

Джерело. Про це йдеться на сайті уряду країни.

Деталі. У повідомленні зазначається, що Швейцарія вже допомагає закуповувати енергоносії та запасні частини, а також надає гуманітарну підтримку, щоб допомогти підготуватися до зими.

За даними уряду, близько 18 млн українців потребують допомоги через війну. На думку політиків, з настанням зими ця кількість може зрости до 24 млн.

«Цілеспрямовані атаки залишили багато населених пунктів без доступу до питної води, а також призвели до перебоїв в електропостачанні та телекомунікаціях. Україна потребує додаткової допомоги від міжнародної спільноти для подолання цієї надзвичайної ситуації», – йдеться в заяві уряду.

Крім того, федеральна рада Швейцарії також звернеться до парламенту з метою отримати додатковий кредит у розмірі майже $76 млн для фінансування допомоги Україні.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США допоможуть визначити ресурси для відновлення енергосистеми України. Міненерго також створило Міжнародну енергетичну консультативну раду для відбудови енергосектору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло