Банківська група Raiffeisen у росії наростила прибуток у чотири рази за час війни

Банківська група Raiffeisen у росії наростила прибуток у чотири рази за час війни

Лише у третьому кварталі російська філія забезпечила 68% фінрезультату усієї групи

Банківська група Raiffeisen у росії наростила прибуток у чотири рази за час війни
Фото: pixabay.com

Що сталося. Російський бізнес приніс рекордні прибутки австрійській групі Raiffeisen Bank International за дев’ять місяців війни.

За цей час російська філія RBI заробила в чотири рази більше проти аналогічного періоду 2021 року: прибутки виросли з 344 млн євро до 1,4 млрд євро.

Джерело. Про це повідомляє Austria Presse Agentur (APA).

Деталі. Лише у третьому кварталі російська філія Райффайзенбанк отримала рекордні 790 млн євро чистого прибутку – це 68% фінрезультату усієї групи RBI. Раніше бізнес у рф давав Raiffeisen Bank близько третини чистого прибутку.

У звітності Raiffeisen Bank вказує, що після початку вторгнення західні країни ввели санкції проти російських компаній, Центрального банку та держструктур, а у відповідь Банк росії ввів обмеження на рух капіталу до так званих недружніх країн. Обмеження поширюються і на виплату дивідендів, пізніше заборона була підтверджена указом президента владіміра путіна.

«Результат групи без урахування внесків росії та білорусі та без прибутку від продажу болгарської дочірньої компанії становить 822 млн євро», – йдеться у повідомленні.

Бекграунд. Нагадаємо: група Raiffeisen Bank International розглядала можливість продажу свого банку. Raiffeisenbank почав роботу в росії ще в 1990-х, а зараз його російська «дочка» знаходиться на 10-му місці в ренкінгу за обсягом активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло