Російські війська створюють умови для організованого відходу в Херсонській області – ISW

Російські війська створюють умови для організованого відходу в Херсонській області – ISW

Часткова мобілізація в рф не створила достатніх сил для досягнення поставлених цілей, вважають аналітики

This material is also available in English

Що сталося. Російські війська створюють умови для організованого відходу із західного берега Дніпра, щоб уникнути розгрому в Херсонській області.

Джерело. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

Деталі. За даними аналітиків, російські окупанти створюють умови для контрольованого відходу на північному заході Херсонської області, щоб уникнути безладної втечі з правого (західного) берега Дніпра.

Росіянам, ймовірно, доведеться відступити з боями, щоб українські сили не переслідували їх на лівому (східному) березі, йдеться у звіті.

«Російські військові, ймовірно, намагаються використовувати мобілізований персонал, щоб відновити наступ на Донецьк, але, найімовірніше, їм все одно не вдасться домогтися значних успіхів», – йдеться в повідомленні.

Також згідно зі звітом, президент росії владімір путін створює умови для продовження прихованої мобілізації, що свідчить про те, що часткова мобілізація не створила достатніх сил для досягнення поставлених цілей. Однак заходи росії щодо формування військового контингенту, ймовірно, продовжать тиснути на російську економіку і викликати соціальну напруженість.

Бекграунд. Нагадаємо, що окупанти погрожують конфіскувати майно підприємств сонячної енергетики на Херсонщині.

Крім того, росіяни перенесли окупаційну адміністрацію Херсона до Скадовська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло