Україна консультуватиме Німеччину щодо модернізації та цифровізації держсектору

Україна консультуватиме Німеччину щодо модернізації та цифровізації держсектору

У рамках співпраці Мінцифри поділиться досвідом у сфері цифровізації держпослуг

Україна консультуватиме Німеччину щодо модернізації та цифровізації держсектору
Фото: ua.news

Що сталося. Міністерство цифрової трансформації України консультуватиме Німеччину стосовно модернізації та цифровізації уряду й державного сектору.

Джерело. Про це повідомляє Мінцифри за результатами зустрічі.

Деталі. Під час зустрічі команди Мінцифри з державним секретарем Федерального Міністерства внутрішніх справ Німеччини Маркусом Ріхтером та представниками інноваційного центру державних технологій GovTech підписано меморандум про співпрацю та обмін досвідом у сфері цифровізації.

У рамках співпраці Україна поділиться власним досвідом у сфері цифровізації держпослуг, захисту державних реєстрів, а також зможе продемонструвати досвід українських стартапів, технічних та державних екосистем.

«Європейські країни дедалі частіше цікавляться досвідом України у сфері цифровізації. Якщо раніше ми надихалися іншими, то зараз нам самим є чим поділитися. Співпраця з GovTech вкотре це підтверджує. У межах співробітництва ми поділимося нашими найкращими кейсами у сфері кібербезпеки, цифровізації держпослуг та своїм баченням цифрової держави», – зазначив перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло