«Нафтогаз» найняв фінрадника для реструктуризації дефолтних євробондів

«Нафтогаз» найняв фінрадника для реструктуризації дефолтних євробондів

«Нафтогаз України» протягом двох тижнів має запропонувати уряду зміни до кредитних договорів для виконання угоди з реструктуризації

«Нафтогаз» найняв фінрадника для реструктуризації дефолтних євробондів
Фото: flickr.com

Що сталося. Кабінет Міністрів погодив підписання НАК «Нафтогаз України» договору з компанією Lazard Frères SAS на надання послуг фінансового радника для проведення реструктуризації її зобов'язань щодо єврооблігацій.

Джерело. Про це свідчить розпорядження Кабміну №1003-р від 8 листопада 2022 року.

Деталі.  «Погодити укладення договору між НАК «Нафтогаз України» та компанією Lazard Frères SAS щодо надання послуг фінансового радника у зв'язку з реструктуризацією виконання зобов'язань щодо єврооблігацій з погашенням у 2022 (Транш В) та 2026 роках, емітованими Кондор Файненс пі.ел.сі. (Кондор Finanсе рlс)», – сказано в розпорядженні. 

Згідно з ним, «Нафтогаз України» протягом двох тижнів має надати уряду основні умови змін до кредитних договорів від 17 липня 2019 року та від 6 листопада 2019 року, розроблених на виконання угоди з реструктуризації.

Бекграунд. Напередодні уряд призначив колишнього міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова головою правління НАК «Нафтогаз України» та доручив провести нову конкурсну процедуру для членів наглядової ради компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло