Уряд уповноважив АРМА розшукувати активи заборонених політичних партій

Уряд уповноважив АРМА розшукувати активи заборонених політичних партій

Виявлення зазначених активів відбуватиметься за запитами Мін'юсту

Уряд уповноважив АРМА розшукувати активи заборонених політичних партій
Фото: Укрінформ

Що сталося. Уряд уповноважив Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розшукувати активи заборонених в Україні політичних партій.

Джерело. Про це йдеться на сайті АРМА.

Деталі. Виявлення та розшук зазначених активів відбуватиметься за запитами Міністерства юстиції. Своєю чергою АРМА зобов'язане виконати запит протягом 5 робочих днів з моменту його отримання. Для цього відповідні документи мають містити:

  • опис запитуваної інформації;
  • повне найменування та ідентифікаційний код політичної партії;
  • копію рішення суду про заборону тощо.

В агентстві нагадали, що наразі в Україні заборонені 12 політичних партій: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя», «Прогресивна соціалістична партія України» та «Соціалістична партія України».

«Окремо слід зазначити, що АРМА вже активно співпрацює з Мін’юстом щодо розшуку активів осіб, які потрапили під санкції. Станом на сьогодні Національне агентство розшукало активи у рамках опрацювання понад 1 000 запитів, які надійшли від міністерства», – йдеться у повідомленні агентства.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Партію Шарія» остаточно заборонили в Україні. Це перша політсила, діяльність якої остаточно заборонена в судовому порядку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло