В Україні створять кліматичний офіс за підтримки Німеччини та ЄС

В Україні створять кліматичний офіс за підтримки Німеччини та ЄС

Кліматичний офіс допомагатиме з декарбонізацією галузей економіки та на шляху до Зеленого курсу ЄС

В Україні створять кліматичний офіс за підтримки Німеччини та ЄС
Фото: ecoaction.org.ua

Що сталося. В Україні створять кліматичний офіс за підтримки Німеччини та ЄС.

Джерело. Про таку ініціативу повідомив на СОР27 міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Деталі. «Ми не полишили намірів скоротити викиди парникових газів на 65% до 2030 року. Ми трансформували наші кліматичні амбіції в конкретні цілі й прописали їх у Плані відновлення України, який представили в Лугано у липні цього року», – наголосив Руслан Стрілець.

Український кліматичний офіс функціонуватиме в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги BMWK/ЄС «Розбудова спроможності задля кліматичних дій», офіційний запуск якого відбувся сьогодні на СОР27.

Проєкт співфінансуватиметься Європейським Союзом і Міжнародною кліматичною ініціативою (IKI) Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK). Мета – надати реальну допомогу Україні в реалізації кліматичних цілей на шляху до декарбонізації.

За словами міністра Руслана Стрільця, Кліматичний офіс надаватиме підтримку уряду України, містам і регіонам, а також підприємствам і бізнесу для реалізації елементів кліматичної політики.

Кліматичний офіс допомагатиме з декарбонізацією галузей економіки, розбудовою урядування в адаптації, розширенням можливостей для молоді та регіонів на шляху до Зеленого курсу ЄС і з імплементацією положень Паризької угоди.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Україна та США під час кліматичної конференції COP27 в Шарм-ель-Шейху домовилися про спільний пілотний проєкт із будівництва малого модульного реактора. Мета проєкту виробництво чистого водню та аміаку за допомогою надійного та безпечного малого модульного ядерного реактора (SMR) і передових технологій електролізу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло