Microsoft надасть Lockheed Martin секретну “хмару” для взаємодії з Пентагоном

Microsoft надасть Lockheed Martin секретну “хмару” для взаємодії з Пентагоном

Будуть створені передові системи захищеного зв'язку

Microsoft надасть Lockheed Martin секретну “хмару” для взаємодії з Пентагоном

Компанії Microsoft і провідний американський виробник зброї Lockheed Martin оголосили про підписання нової угоди про співпрацю, яка стосується таких напрямків, як хмарні технології, засоби штучного інтелекту (АІ) та машинного навчання, а також безпечні системи зв'язку 5G.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Як очікується, партнерство сприятиме розвитку технологій наступного покоління на користь Міністерства оборони США.

Одним із напрямів співробітництва стане науково-дослідна та дослідно-конструкторська діяльність з військових програм.

Йдеться про створення передових систем захищеного зв'язку, сумісних з наявними мережами Міноборони. Наголос буде робитися в тому числі на технологію 5G.

За умовами договору Lockheed Martin стане першим недержавним партнером Microsoft, який зможе незалежно використовувати інфраструктуру Microsoft Azure Government Secret. Мова йде про засекречену хмару: її застосування допоможе Lockheed Martin модернізувати секретні локальні системи, підвищити ефективність роботи та взаємодії з Пентагоном, оперативно створювати нові робочі навантаження тощо.

Lockheed Martin також планує використовувати рішення Microsoft для створення спеціального цифрового імерсивного середовища, в якому будуть тестуватися нові військові розробки та технології.

Крім того, хмара Azure допоможе Lockheed Martin у цифровій трансформації процесів (ініціатива 1LMX), що, зрештою, підвищить ефективність роботи компанії.

Бекграунд. Нагадаємо, Apple за день подорожчала на $191 млрд, поставивши світовий рекорд зі зростання капіталізації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло