Українцям слід готуватися до відключень е/е, які триватимуть по декілька днів - енергокомпанія

Українцям слід готуватися до відключень е/е, які триватимуть по декілька днів - енергокомпанія

Таких регіонів багато в Україні

Українцям слід готуватися до відключень е/е, які триватимуть по декілька днів - енергокомпанія

Що сталося. Масштабне пошкодження рашистами енергетичної інфраструктури України, ймовірно, призведе до того, що відключення електроенергії в деяких регіонах можуть тривати по декілька днів.

Джерело. Про це повідомив виконавчий директор приватної компанії ДТЕК Дмитро Сахарук, передає «Інтерфакс-Україна» з посиланням на «Енергореформу».

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Деталі. «Це дні (термін можливого відключення споживачів. – Mind). Ми наразі будемо, на жаль, говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах, а їх багато», – сказав він. В кращому випадку, додав представник компанії, поставки електроенергії в постраждалих від обстрілів регіонах можуть бути по дві-три години на день.

Через масовані обстріли окупантів постраждало багато об’єктів енергетики, зокрема підстанції та генерація. Серйозні проблеми з енергоживленням у 40% споживачів, додав Сахарук.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, 17 листопада ворог здійснив черговий масований ракетний обстріл України. Внаслідок цього, серед іншого, постраждали об’єкти газовидобутку «Укргазвидобування».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло