Три судна доставлять українське продовольство до Іспанії, Ізраїлю та Туреччини

Три судна доставлять українське продовольство до Іспанії, Ізраїлю та Туреччини

Ще 76 суден очікують дозволу на заходження до портів України

Що сталося. Три суховантажі з кукурудзою, пшеницею та олією вийшли в понеділок з українських портів.

Джерело. Про це повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ), передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Сьогодні три судна залишили українські порти, вони перевозять 90 428 тонн зерна та іншого продовольства в рамках Чорноморської зернової ініціативи», – йдеться в повідомленні.

Судно Ellirea доставить до Ізраїлю 44 699 тонн кукурудзи й 12 441 тонну пшениці, судно AG Valor перевезе до Туреччини 27 500 тонн пшениці. Суховантаж Mrc Semiramis переправить до Іспанії 5 788 тонн олії.

Крім того, в українські порти прямують три суховантажі, які 21 листопада пройшли морським гуманітарним коридором.

СКЦ також повідомляє, що 76 суден очікують дозволу на заходження до портів України, а також 33 завантажені суховантажі готуються до огляду в турецьких територіальних водах, щоб вирушити далі до пунктів призначення.

«Станом на 21 листопада загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованих із трьох українських портів, становить 11 677 136 тонн. Загалом наразі було дозволено рух 960 суден: 477 на прибуття в українські порти та 483 – на вихід із них», – резюмували у СЦК.

Бекграунд. На вихідних з портів Великої Одеси за два дні вийшли вісім суден із 342 000 тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло