Канада запровадила санкції проти білоруських банків, підприємств та громадян

Канада запровадила санкції проти білоруських банків, підприємств та громадян

Наразі до санкційного списку входять 55 білоруських юросіб та 181 фізособа

Канада запровадила санкції проти білоруських банків, підприємств та громадян
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Канада запровадила санкції проти білоруських банків, підприємств та громадян.

Джерело. Про це йдеться на урядовому сайті Канади.

Деталі. Обмеження запровадили проти Нацбанку, Банку розвитку, Альфа-Банку, МТБанку та «Паритет Банку». Також включили білоруську залізницю, Мінський завод колісних тягачів, «КБ Радар», «АГАТ – системи управління», завод точної електромеханіки та інші підприємства, пов'язані з виробництвом військової техніки та обладнання.

Також санкції поширили на 22 громадян, серед яких голова ради Наталія Кочанова, голова палати представників Володимир Андрійченко, начальник генштабу зс Віктор Гулевич, голова слідчого комітету Дмитро Гора, голова білоруської залізниці Володимир Морозов та керівники силових структур.

Загалом у канадському списку підсанкційних юридичних та фізичних осіб налічується вже 55 підприємств та організацій і 181 громадянин.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Нова Зеландія запровадила санкції проти родини путіна та лукашенка. Також обмеження застосували проти 4 підприємств, які мають економічне чи стратегічне значення для рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло