Американські власники «Манчестер Юнайтед» заявили про готовність продати клуб

Американські власники «Манчестер Юнайтед» заявили про готовність продати клуб

Ціна на акції клубу стрімко зросла на 17,15% на тлі інформації щодо ймовірного продажу

Американські власники 	«Манчестер Юнайтед» заявили про готовність продати клуб
Фото: з офіційного сайту

Що сталося. Власники одного з найуспішніших футбольних клубів Англії «Манчестер Юнайтед» розглядають стратегічні альтернативи для клубу, зокрема й частковий продаж чи інші форми угоди.

Джерело. Про це йдеться на офіційному сайті клубу.

Деталі.  «Оскільки ми прагнемо продовжувати історію успіху клубу, рада директорів Manchester United санкціонувала проведення ретельної оцінки стратегічних альтернатив. Ми розглянемо всі варіанти, що відповідають інтересам фанатів клубу», – йдеться у повідомленні співголів ради директорів Manchester United Аврама та Джоеля Глейзерів.

У рамках цього процесу власники оцінять кілька ініціатив щодо модернізації клубу, включаючи реконструкцію «Олд Трафоорд», покращення інфраструктури та розширення комерційної діяльності.

Втім у заяві наголошується, що аналіз не обовʼязково завершиться якоюсь угодою.

Ціна на акції клубу стрімко зросла на 17,15% після оприлюднення інформації щодо ймовірного продажу. 

Бекграунд. Водночас цього літа Bloomberg із посиланням на свої джерела вже повідомляв, що Глейзери можуть розглянути варіант продажу міноритарної частки в Manchester United. У межах угоди, згідно зі співрозмовниками агентства, клуб міг отримати оцінку в 5 млрд фунтів стерлінгів ($6 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло