Британська розвідка: у росії закінчуються іранські дрони

Британська розвідка: у росії закінчуються іранські дрони

Найближчим часом вона буде намагатися поповнити запаси

Британська розвідка: у росії закінчуються іранські дрони
фото DR

росія вичерпує запас безпілотників-камікадзе іранського виробництва, які вона використовує у війні з Україною.

Джерело. Про це повідомляє Міноборони Британії у Twitter із посиланням на розвіддані.

Деталі. За даними розвідки, з вересня росія, ймовірно, запустила сотні безпілотників «Шахед-136», використовуючи їх проти тактичних військових цілей та української електромережі.

Однак останнім часом російське командування почало запускати БПЛА, щоб компенсувати гостру нестачу крилатих ракет. Міноборони зазначає, що такий підхід не має успіху, більшість запущених дронів було збито.

«Публічно не повідомлялося про удари безпілотників із 17 листопада. Росія, можливо, майже вичерпала свій поточний запас, але шукатиме способів його поповнити. Ймовірно, росія зможе закуповувати БПЛА за кордоном швидше, ніж виготовляти нові крилаті ракети всередині країни».

Бекграунд. Минулого тижня розвідувальні служби США заявили, що росія розпочне виробництво власних безпілотників за угодою з Тегераном.

Безпілотники дешеві у виробництві і стали заміною виснажених ракетних запасів росії.

Після масованого ракетного обстрілу рф Києва та інших міст міністр оборони Олексій Рєзніков дав оцінку запасам ракет, згідно з якою росія витратила 87% ракет для ОТРК «Іскандер».

За даними Міноборони, у росії залишилося 119 ракет «Іскандер»; 347 ракет 3М55 «Онікс»; 6980 зенітних ракет для С-300; 229 ракет морського базування «Калібр»; 132 ракети повітряного базування Х-101; 150 Х-555; 120 Х-22/32; 356 Х-35 та 43 Х-47М2 «Кинжал».

WSJ напередодні писало, що темпи, з якими росія спалює зброю і боєприпаси, викликають питання щодо її здатності продовжувати війну в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло