Японія надасть 242 генератори для енергокомпаній України - Міненерго

Японія надасть 242 генератори для енергокомпаній України - Міненерго

Це буде перший етап допомоги в рамках співпраці з Japan International Cooperation Agency

Японія надасть 242 генератори для енергокомпаній України - Міненерго

Що сталося. Японія поставить українським енергокомпаніям 242 генератори.

Джерело. Як повідомило Міненерго України, про це йшла мова під час зустрічі міністра енергетики Генмана Галущенко з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.

Деталі. «У рамках співпраці з Japan International Cooperation Agency (JICA) досягнуто домовленості щодо постачання обладнання для відновлення енергосектору України. Перший етап допомоги від JICA передбачає поставку 242 генераторів, які будуть направлені українським енергетичним компаніям», – йдеться в повідомленні.

В ньому нагадується, що раніше уряд Японії вирішив виділити близько 2,57 млн доларів для закупівлі генераторів та ламп на сонячних батареях для України.

Зазначається, що від час зустрічі японській стороні було передано оновлений перелік матеріалів та обладнання, необхідних для проведення відновлювальних робіт в енергосекторі України. Окрім того, на зустрічі йшлося про можливу співпрацю Японії та України у сфері газопостачання.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, уряд Японії ухвалив рішення про надання Україні грантової допомоги у вигляді генераторів і ламп на сонячних батареях на загальну суму $2,57 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло