Зеленський закликав ОБСЄ стати «співтворцем перемоги» над російським терором

Зеленський закликав ОБСЄ стати «співтворцем перемоги» над російським терором

Президент наголосив, що необхідно позбавити прибічників терору навіть гіпотетичної можливості брати участь у будь-якій діяльності асамблеї

Зеленський закликав ОБСЄ стати «співтворцем перемоги» над російським терором
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський закликав Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) стати «співтворцем перемоги» над російським терором і «творцем миру» на європейському континенті. 

Джерело. Про це йдеться в телеграм-каналі Офісу президента.

Деталі. «Ми бачимо, як на різних міжнародних майданчиках шукають і знаходять необхідні рішення, щоб допомогти зупинити російський терор, максимально ізолювати державу-терориста та знайти вихід із жорстоких глобальних криз, створених росією. Але чому серед цих майданчиків досі немає ОБСЄ? Чому, зокрема, держава-терорист навіть через 9 місяців своїх безперервних злочинів і досі залишається одним із членів вашої Парламентської асамблеї?», – звернувся президент до Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Зеленський закликав «не чекати зими, весни чи літа, щоб нарешті позбавити прибічників терору навіть гіпотетичної можливості брати участь у будь-якій діяльності асамблеї».

«Я закликаю вас робити все можливе, щоб Організація з безпеки та співробітництва в Європі стала співтворцем перемоги над російським терором, а отже, співтворцем миру на нашому континенті», – наголосив президент.

Бекграунд. Нагадаємо, що Польща відмовила російській делегації у в'їзді на свою територію для участі у міністерській зустрічі ОБСЄ, запланованій на початок грудня в Лодзі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло