VEON продає топ-менеджменту в рф місцевий Vimpelcom за $2,2 млрд

VEON продає топ-менеджменту в рф місцевий Vimpelcom за $2,2 млрд

Це вдвічі вище за капіталізацію Veon

VEON продає топ-менеджменту в рф місцевий Vimpelcom за $2,2 млрд
фото DR

Нідерландський телекомунікаційний холдинг VEON домовився про продаж російської компанії «Вимпелком», яка надає послуги мобільного зв'язку під брендом «Білайн», її російському керівництву, включаючи гендиректора Алєксандра Торбахова, за $2,2 млрд.

Джерело. Про це повідомив Forbes з посиланням на інформацію від «ВимпелКому».

Угода виявиться переважно безгрошовою – основну частину згаданої суми нові власники компанії «заплатять» шляхом погашення деяких боргових зобов'язань VEON.

Закрити угоду сторони планують до 1 червня 2023 року.

Фінансовим консультантом щодо процедури зміни власника компанії виступить інвестиційний банк Aspring Capital.

Інформація про намір VEON продати російський бізнес надійшла на початку листопада – тоді експерти оцінили «ВимпелКом» у $4,5–5 млрд, хоча через великий борг ринкова капіталізація компанії на Nasdaq становить лише $813 млн.

Російський та український бізнес холдингу у I кварталі значною мірою знецінився; крім того, через іноземного власника компанія, згідно з новим законом, з 2023 року не змогла б брати участь у держзамовленні.

Група топ-менеджерів Beeline (Vimpelcom) на чолі з гендиректором Алєксандром Торбаховим підписала угоду про викуп компанії у холдингу VEON. Холдинг врятує від продажу активу $2,2 млрд.

VEON також керує Beeline у Казахстані та Київстар в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло