Кабмін заборонив експорт паливної деревини – прем’єр

Кабмін заборонив експорт паливної деревини – прем’єр

Цей ресурс є основним видом палива у прифронтових регіонах

Кабмін заборонив експорт паливної деревини – прем’єр

Що сталося. Уряд України заборонив експорт паливної деревини.

Джерело. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Деталі. «Уряд ухвалив рішення про заборону експорту паливної деревини. Це сприятиме накопиченню її в Україні. Адже в багатьох громадах, особливо прифронтових, деревина наразі – основний  ресурс для опалення. Атаки росії на енергосистему лише посилюють його стратегічне значення», – сказав він.

В цьому контексті він зазначив, що держава продовжує працювати над «збільшенням обсягів постачань із закордону трансформаторів та високовольтного устаткування» задля швидкого відновлення української енергетичної мережі, яка постраждала внаслідок обстрілів.

Паливна деревина – група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, Всесвітня організація охорони здоров'я висловила стурбованість щодо погіршення умов життя в Україні, попередивши, що «холодна погода може становити небезпеку для життя» і що мільйони людей можуть залишити свої оселі в пошуках тепла та безпеки. Зазначалося, що існує високий ризик того, що населення в спробах зігрітися використовуватиме потенційно токсичні види палива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло