Переробні підприємства отримали понад 330 млн грн грантів на розвиток бізнесу

Переробні підприємства отримали понад 330 млн грн грантів на розвиток бізнесу

Підприємці, які отримали гранти, створять понад 1000 нових робочих місць

Переробні підприємства отримали понад 330 млн грн грантів на розвиток бізнесу
Фото: pixabay.com

Що сталося. Понад пів сотні переможців грантової програми «Новий рівень» отримали 337 млн грн на розвиток бізнесу у сфері переробки.

Джерело. Про це повідомила міністр економіки Юлія Свириденко. 

Деталі. «Підприємці, які отримали ці гранти, в процесі реалізації своїх проєктів створять понад 1000 нових робочих місць», – зазначила вона.

За її словами, наразі за різними програмами проєкту «єРобота» українці вже отримали від держави гранти на старт чи розвиток бізнесу на понад 600 млн грн.

Бекграунд. Програма грантів для переробних підприємств «Новий рівень» передбачає надання грантів до 8 млн грн. Грантові кошти можуть бути використані на придбання обладнання для виробництва меблів, будматеріалів, одягу, фурнітури, ліній металообробки, аграрної переробки тощо. Отримувач гранту зобов’язаний створити від 25 робочих місць.

Загалом урядовий проект «єРобота» включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло