«Укренерго» заявило про «суттєвий» дефіцит в енергосистемі на рівні 30%

«Укренерго» заявило про «суттєвий» дефіцит в енергосистемі на рівні 30%

Українців закликали заощадливо споживати електроенергію

This material is also available in English
«Укренерго» заявило про «суттєвий» дефіцит в енергосистемі на рівні 30%
Фото: pexels.com

Що сталося. Дефіцит потужності в українській енергосистемі станом на 19:00 залишається на рівні 30%  від потреби споживання.

Джерело. Про це йдеться в телеграм-каналі НЕК «Укренерго».

Деталі. Згідно з повідомленням, поетапне відновлення енергосистеми продовжується. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Триває підключення електроенергії побутовим споживачам.

«Для того, щоб тримати баланс в системі в таких умовах,  Диспетчерський центр «Укренерго» ще вранці довів до кожного обленерго обсяги споживання, яких вони мають дотримуватися протягом доби», – повідомили в компанії.

Зазначається, що обленерго самостійно визначають черги відключень споживачів, а диспетчерський центр «Укренерго» лише доводить необхідний обсяг обмеження споживання.

Обсяг наявних в системі потужностей достатній, для того, щоб найбільш оптимально та рівномірно чергувати обмеження споживачів в кожній області та Києві.

Українців закликали заощадливо споживати електроенергію. «Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей», – пояснили в «Укренерго».

Бекграунд. Нагадаємо, що до половини житлового фонду Києва застосували аварійні відключення електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло