Україна отримає від ЄС 200 трансформаторів та 40 важких генераторів – фон дер Ляєн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Україна отримає від ЄС 200 трансформаторів та 40 важких генераторів – фон дер Ляєн

Євросоюз активізував зусилля для надання Україні екстреної допомоги з відновлення електропостачання

Україна отримає від ЄС 200 трансформаторів та 40 важких генераторів – фон дер Ляєн
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Що сталося. Євросоюз активізував зусилля для надання Україні екстреної допомоги, необхідної для відновлення та підтримки енергопостачання.

Джерело. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн після розмови з президентом Володимиром Зеленським.

Деталі. Через Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації ЄС Комісія зараз готує якнайшвидше надсилання в Україну: 200 трансформаторів середнього розміру та великий автотрансформатор із Литви, автотрансформатор середнього розміру з Латвії, 40 важких генераторів із резерву rescEU, розташованих у Румунії (кожен із цих генераторів може забезпечити безперебійним живленням невелику та середню лікарню).

Європейська комісія додатково працює над новим енергетичним центром rescEU у Польщі, щоб дозволити пожертви від третіх сторін і допомогти з їхньою доставкою в Україну скоординованим способом, зокрема з партнерами з G7.

Бекграунд. Нагадаємо, що низка країн Євросоюзу заявила, що пожертвують Україні електрогенератори, щоб забезпечити країні опалення на зиму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло