Зеленський – Ілону Маску: «Приїжджайте подивитися, що тут зробила росія»

Зеленський – Ілону Маску: «Приїжджайте подивитися, що тут зробила росія»

Також він подякував підприємцю за супутниковий зв’язок Starlink

Зеленський – Ілону Маску: «Приїжджайте подивитися, що тут зробила росія»
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не знає, чому очевидна симпатія засновника Starlink та власника Twitter Ілона Маска до України на початку російського вторгнення, схоже, змістилася у бік більш дружніх поглядів щодо росії.

Джерело: CNBC

Деталі. «Я не знаю, чи впливає на нього хтось, чи він сам робить цей вибір», – сказав Зеленський на саміті The New York Times Dealbook Summit.

«Якщо ви хочете зрозуміти, що тут зробила росія, приїжджайте в Україну... і після цього розкажіть нам, як закінчити цю війну, хто її почав і коли ми зможемо її закінчити», – зазначив він.

Але Зеленський також наголосив, що Україна вдячна Маску за супутникові системи Starlink, які дозволили частині повсякденного життя в країні продовжуватися, незважаючи на війну.

«Завдяки інтернету та зв'язку життя підтримувалося. Гроші було виплачено, зарплати, пенсії, грошові перекази, все, і це справді допомогло відновити спілкування українців один з одним», – пояснив він.

У жовтні Маск написав у твіттері про свої пропозиції щодо того, як, за його словами, слід закінчити російське вторгнення. «Мирний план» викликав засудження з боку України та Заходу, оскільки передбачав, що Україна має віддати росії Крим та інші окуповані території.

Бекграунд. Нагадаємо, тим часом Китай заявив, що супутники Starlink не дотримуються дистанцій на орбіті, чим загрожують усій космонавтиці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло