Акціонери «Моршинської» і «Миргородської» оскаржують в суді арешт активів компанії в Україні

Акціонери «Моршинської» і «Миргородської» оскаржують в суді арешт активів компанії в Україні

Зазначається, що санкції впливають на частки в компанії усіх акціонерів, а не тільки російських підсанкційних бізнесменів

Акціонери «Моршинської» і «Миргородської» оскаржують в суді арешт активів компанії в Україні
Фото: varianty.lviv.ua

Що сталося. Українські та британські акціонери IDS Ukraine оскаржують в судах першої інстанції арешт корпоративних прав на підприємства найбільшого виробника бутильованої води в Україні.

Джерело. Про це сказав в інтервʼю Forbes один з акціонерів виробника «Моршинської» Всеволод Білас.

Деталі. Він підкреслив, що було арештовано 100% корпоративних прав, а не частки тих опосередкованих акціонерів, до держава застосувала санкції.

Деталі. «Безумовно, в умовах війни держава має захищати свої інтереси і, якщо треба, впроваджувати санкції. Ми, акціонери IDS Ukraine, це розуміємо, але прагнемо донести в судах і свою позицію: існують ще інші акціонери, права та законні інтереси яких порушуються через арешт усіх корпоративних прав компаній групи IDS Ukraine», – зазначив він.

Бекграунд. Нагадаємо: 23 листопада повідомлялося, що в управління АРМА передали корпоративні права на підприємства з виробництва та реалізації питної води, які розташовані в Україні й належать відомим російським бізнесменам. Вартість арештованих активів оцінили у 10 млрд грн.

Ще влітку заарештував акції та кошти на суму 53,4 млн грн у компанії, з поміткою, шо вона належить російському олігарху Міхаілу Фрідману. В Україні Фрідман з партнерами Германом Ханом та Пьотром Авеном володіє компанією IDS Group Ukraine, «дочкою» міжнародної групи IDS Borjomi International (входить до «Альфа-груп»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло