Байден: «Ми з Макроном продовжимо працювати разом, щоб притягнути путіна до відповідальності»

Байден: «Ми з Макроном продовжимо працювати разом, щоб притягнути путіна до відповідальності»

Макрон наголошує, що ніхто не повинен підштовувати Україну до переговорів з росією

Байден: 	«Ми з Макроном продовжимо працювати разом, щоб притягнути путіна до відповідальності»
фото Pete Marovich/Sipa/AP

Президент США Джо Байден зазначив, що він і президент Франції Еммануель Макрон налаштовані притягнути росію і президента владіміра путіна до відповідальності за його «війну з рештою світу».

Джерело. Про це американський президент сказав під час спільної прес-конференції зі своїм французьким колегою у Білому домі, передає CNN.

«Путін думає, що він може придушити волю всіх тих, хто протистоїть його імперським амбіціям, але напади на цивільну інфраструктуру в Україні, перекриття енергоносіїв для Європи з метою підвищення цін, загострення продовольчої кризи завдають шкоди дуже вразливим людям, не тільки в Україні, але в усьому світі. І він не досягне успіху», – сказав Байден.

«Президент Макрон і я вирішили, що ми збираємося продовжувати працювати разом, щоб притягнути росію до відповідальності за її дії та пом’якшити глобальні наслідки війни путіна для решти світу», – сказав Байден.

Еммануель Макрон зі свого боку заявив, що не вважає, що союзники повинні підштовхувати українців до компромісу з росією, який для них «не буде прийнятним».

«Ми ніколи не закликатимемо українців до компромісу, який для них не буде прийнятний», – сказав президент Франції, відповідаючи на запитання про можливе припинення війни.

«Вони такі сміливі, і вони захищають своє життя, свою націю та наші принципи... Якщо ми хочемо стійкого миру, ми маємо поважати українців, щоб визначити момент і умови, в яких вони будуть вести переговори щодо своєї території і їх майбутнього», – додав Макрон.

«Ми збільшили нашу військову підтримку Україні. Ми збільшили нашу економічну підтримку. Ми збільшуємо нашу гуманітарну підтримку», – додав він.

Крім того, підтримка США – як фінансова, так і у забезпеченні військової зброї для України – важлива не лише для України, але й для Європи загалом, сказав Макрон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло